Postani del naše ekipe!

Podjetje FRIDRO je bilo ustanovljeno leta 1991. Od takrat se v podjetju FRIDRO trudimo in skrbimo za zadovoljstvo svojih kupcev. Posebno pozornost posvečamo specifičnim potrebam kupcev in jim zagotavljamo kvalitetne rešitve na osnovi ustreznih tehnoloških standardov. Svojim kupcem nudimo široko paleto kvalitetnih izdelkov in storitev po različnih prodajnih programih: program orodij za obdelavo kovin, program merilnih ter vpenjalnih orodij, program zaščitnih sredstev, program izdelkov za zaščito okolja in program opreme delavnic. Odlikuje nas perspektiven in strokovno usposobljen kader.

Delavec v komercialni službi - oddelek marketinga (m/ž)

Opis delovnega mesta:

-         Organizacija marketinških aktivnosti,

-         organizacija izvedbe digitalnega marketinga (google AdWords, SEO optimizacija, mailingi)

-         priprava marketinškega materiala, grafično oblikovanje besedil,

-         sodelovanje pri pripravi newsletterjev, e-mailinga in pošiljanje le-tega,

-         ažuriranje spletne strani in aktivno sodelovanje pri postavljanju spletne strani, spletne trgovine,

-         objavljanje novic in objav na socialnih omrežjih,

-         urejanje adreme,

-         raziskava in sledenje trendom trga,

-         zbiranje podatkov in dejstev o tržišču ter njihovo posredovanje nadrejenemu, plasiranje različnega reklamnega materiala.

Pričakujemo:

-         Več kot 2 leti delovnih izkušenj s področja marketinga,

-         dobro poznavanje digitalnega marketinga,

-         smisel za oz. izkušnje v pisanju besedil, visoka raven vizualne estetike in prepoznavanje pravil uspešnosti različnih slikovnih materialov za doseganje posameznih ciljev,

-         aktivno znanje angleškega jezika, znanje nemščine in hrvaščine (ter drugih tujih jezikov) prednost,

-         poznavanje programskih orodij (MS Office, Google Drive, Corel, Adobe Indesign.. ),

-         poznavanje digitalnega marketinga (Google Adwords, SEO optimizacija ipd.),

-         poznavanje urejanja spletnih strani,

-         poznavanje marketinških orodij,

-         iščemo samostojno in izjemno ustvarjalno, kreativno osebo, ki bo gradila vizualno zgodbo podjetja.

Nudimo:

Delo v uspešnem podjetju in super kolektivu s konkurenčnim plačilom. Pričetek dela za določen delovni čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen delovni čas.

V kolikor se prepoznate v opisu za zaposlitev, nam pošljite vaš življenjepis na info@fridro.si do 23.1.2023.

Sodelavec za delo v skladišču in na terenu (m/ž)

Delo bo obsegalo:

-          Prevzem blaga, njegovo skladiščenje in izdaja blaga

-          Priprava, razvoz blaga ter polnjenje avtomatov za nadzorovano izdajo blaga, ki stojijo pri strankah

-          Spremljanje in usklajevanje zalog tako zaloge v podjetju, kot tudi pri kupcih (konsignacijska zaloga)

-          Druga dela po nalogu pristojnega vodje

Potrebna znanja in izkušnje:

-          Srednješolska izobrazba ustrezne smeri

-          Osnove dela z računalnikom

-          Osnovno znanje angleškega jezika

-          Vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

-          Delovno razmerje za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas

-          Delo v prijetnem kolektivu in urejenem delovnem okolju

-          Možnost dodatnega izobraževanja

Če si zainteresiran in si želiš postati del naše ekipe, nam pošlji svojo prijavo z življenjepisom na e-mail info@fridro.si. Prijave zbiramo do vključno 23.1.2023.

Prodajni inženir na področju obdelovalnih orodij (m/ž)

Prodajnega inženirja na področju obdelovalnih orodij za Koroško regijo

Iščemo osebo, ki ima:

-          Izkušnje na področju prodaje, poznavanje strojništva ter obdelovalnih orodij

-          Organizacijske sposobnosti

-          Dinamičnost, kreativnost in komunikativnost

-          Veselje za delo z ljudmi

-          Željo, da se osebnostno in karierno razvija

-          Sposobnost dela v timu

-          Voljo po poslovnem uspehu

-          Vozniški izpit B-kategorije

Nudimo:

-          Kreativno, dinamično in odgovorno delo v prijetnem, urejenem in stabilnem delovnem okolju

-          Pomembno nam je spoštljivo in prijetno vzdušje

-          Službeno vozilo in službeni telefon

Kaj bo obsegalo tvoje delo?

-          Skrb za obstoječe stranke in iskanje novih

-          Seznanjanje strank z novostmi ter svetovanje pri iskanju najustreznejših tehničnih rešitev

-          Odgovornost za doseganje prodajnega plana

-          Priprava ponudb in tehničnih rešitev

EKP

Pošljite povpraševanje

30+
let izkušenj
50+
strokovnjakov
200+
odposlanih paketov / dan
4500+
zadovoljnih strank